Jak właściwie dbać o delikatną skórę dziecka

Już pierwsze dni życia dziecka wymagają odpowiedniej ochrony i pielęgnacji. Skóra niemowlaka nie posiada mechanizmów ochronnych, tak jak skóra dorosłego człowieka oraz jest od niej znacznie cieńsza. Zastosowanie odpowiednich kosmetyków umożliwi ochronę skóry przed szkodliwymi bakteriami, uszkodzeniami oraz nadmiernym złuszczaniem. Najbardziej popularną serią preparatów dla dzieci są produkty Oilatum Baby.

Produkty kosmetyczne w pierwszych dniach życia dziecka

Jeszcze kilka lat temu popularne były oliwki dla dzieci oraz pudry i zasypki, które łagodziły podrażnienia i zapobiegały powstawaniu oparzeń. Obecnie rynek kosmetyczny się zmienił, a w ofercie aptek i drogerii znajdziemy wygodne i bezproblemowe w użyciu kosmetyki.
Oilatum emulsja do kąpieli, krem oraz Oilatum balsam do ciała zapewniają kompleksową ochronę dla dziecka już od pierwszego dnia życia. Preparaty te są sprawdzone, bezpieczne i nie wywołują żadnych alergii oraz reakcji ubocznych.

Wysoki poziom ochrony przez cały rok

Niezależnie od tego, kiedy maluszek przychodzi na świat, jego skóra wymaga takiej samej ochrony. Korzystając z kosmetyków Oilatum Baby mamy pewność, że chronimy dziecko zarówno przez zimnem, jak i przed nadmiernym słońcem, a zawarte w Oilatum Baby emolienty utrzymują odpowiednie pH skóry.
Szukając produktów zapewniających odpowiednią ochronę dla skóry noworodka, warto wybrać kosmetyki Oilatum Baby.

2 Comments

  1. A co z AZS u dzieci? Oilatum się sprawdzi?

  2. Po zastosowaniu emulsji skóra dziecka jest mega mięciutka

Leave a comment

Your email address will not be published.


*