Emulsje do kąpieli Oilatum Baby

Obecnie rynek kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry noworodków rozwija się w bardzo szybkim tempie. W aptekach internetowych dostępnych jest wiele produktów, które mają zapewniać delikatnej skórze dzieci odpowiednią ochronę i optymalne warunki. Szczególną popularnością wśród świeżo upieczonych mam cieszą się emulsje do kąpieli z serii Oilatum Baby. Czy rzeczywiście jest to produkt godny polecenia?

Dlaczego Oilatum emulsja do kąpieli jest tak bardzo popularna?

Jest to produkt, który może być stosowany dla dzieci już od 1 dnia życia. Zastosowane w nim emolienty są optymalnie dobrane do wrażliwej skóry noworodków, dzięki czemu nie podrażniają jej i nie narażają na uszkodzenia. Ponadto produkty z serii Oilatum mogą być stosowane do pielęgnacji skóry atopowej, suchej i podrażnionej. Stosując emulsję do kąpieli Oilatum baby mamy pewność, że skóra dziecka będzie miękka i miła.

Oilatum – nie tylko emulsja

Seria produktów dla dzieci Oilatum Baby to pełna gama kosmetyków do pielęgnacji skóry naszych maluszków. W skład serii, oprócz emulsji wchodzą:
• Balsam do ciała
• Mydło
Oilatum Baby krem

 

Czy skóra dziecka naprawdę potrzebuje specjalnej ochrony?

Pamiętajmy o tym, że skóra noworodka różni się od skóry kilkumiesięcznego lub kilkuletniego dziecka. Jest delikatna i bardzo wrażliwa na wszystkie uszkodzenia. Nowoczesne preparaty dają nam poczucie pewności, że odpowiednio dbamy o bezpieczeństwo i rozwój dziecka. Produkty z serii Oilatum Baby to najlepsze produkty do codziennej pielęgnacji skóry.

2 Comments

  1. Dobrze ze powstają produkty w 100% bezpieczne

  2. Czy jest jakiś szkodliwy lub niebezpieczny składnik w tej serii?

Leave a comment

Your email address will not be published.


*